V našom detskom centre Motolino vás v najbližšom období čakajú tieto akcie:

 19.9. 2018 o 16:00

Prírodná kozmetika s Miriam Latečkovou

Prednáška s bylinkárkou Miriam Latečkovou – autorkou knihy Bylinky z babičkinej záhrady. Témou tejto peknej prednášky bude kozmetika – ako čítať zloženie na kozmetických prípravkoch, ktoré zložky v kozmetike sú škodlivé a je lepšie sa im vyhýbať.

Porozpráva nám o tom, aká kozmetika je vhodná pre deti.

Prednáška bude venovaná hlavne prírodnej kozmetike, čo je téma, ktorej Miriam venuje aj veľkú časť svojej profesnej činnosti. Viete, ako rozlíšiť dobrú prírodnú kozmetiku? Ktoré látky sú prospešné pre konkrétne kozmetické problémy?
Chcete si ovoňať a vyskúšať niektoré produkty z prírodnej kozmetiky? Nech sa páči, tešíme sa na vás na našej prednáške v Motoline.

Okrem informácii prinesie Miriam aj svoju novú knihu Bylinky z babičkinej záhrady, ktorú si na prednáške budete môcť zakúpiť s 20% zľavou.

Vstupné na prednášku je: 5€

babi

CHLAPEC, KTORÝ HĽADAL VÔŇU ČOKOLÁDY

17.10.2019

17:00

Niekto tomu vraví divadielko, niekto interaktívne predstavenie, inscenované čítanie… Každopádne sa jedná o to, že podľa príbehu z knižky, ktorá nesie názov: „O chlapcovi, ktorý hľadal vôňu čokolády“, sa spolu s deťmi hráme. Postavičky, rekvizity a fantázie, ktoré sú v knižke „reálne“ existujú. Všetko je vyrobené z látky, papiera, fantázie… Celý príbeh vyťahujeme z krabice, rozprávame sa, bláznime, ukrývame sa do vesmíru, privolávame kúzelníka, zachraňujeme planétu zem 🙂 Je to celé také bláznivé a trošku šiši pritiahnuté za vlasy.

Predstavenie je určené pre všetky deti od 0-10 rokov, ktoré majú radi rozprávky a šiši príbehy. Najviac to baví múdre a bláznivé deti… a to sú vlastne všetky 🙂deti 🙂

Predstavenie vedie Martin Daniš – zábavný a kreatívny detský rozprávkar a divadelník.

Skvelé a bláznivé popoludnie zažijete opäť s nami v Motoline. Tešíme sa na vás!

Vstupenky si môžete rezervovať v správe alebo priamo u nás v Motoline.
Cena vstupného je 7€ – platí len dieťa.

38667169_274178683170170_2399762132817149952_n

Vedeli ste, že si u nás môžete spraviť detskú párty podľa vašich predstáv?

Na detskú oslavu zabezpečíme všetko od dekorácii až po občerstvenie. Samozrejmosťou je možnosť zahrať sa v našom detskom kútiku.

Organizujeme narodeninové oslavy od najmenších detičiek až po dospelých, či rodinné stretnutia. Stačí sa len dohodnúť na individuálnych požiadavkach.

Podrobnosti nájdete v sekcii Oslavy.

Print

Nemusíte byť deti, aby ste mohli mať v Motoline svoju vlastnú oslavu 😉

Print

Print